top of page

Planujesz cyklinowanie lub montaż podłóg, schodów?
Musisz wiedzieć, że nasza firma zrobi to najlepiej...

Zastanawiasz się dlaczego?

Bo zrobimy to:

  • Bezpyłowo

  • Fachowo

  • Solidnie

  • Terminowo

  • Z dbałością o każdy detal

  • A cena? Cenę uzgodnimy z Tobą osobiście.

Pracowaliśmy na to latami, żeby dziś zaoferować Ci usługi renowacji i montażu na najwyższym poziomie. Podejmujemy się zleceń małych, dużych i tych naprawdę skomplikowanych. 

maszyny.png
pilarka.jpg

Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w cyklinowaniu podłóg, parkietów oraz renowacji schodów drewnianych, układaniem parkietu, mozaiki, desek na legarach, paneli drewnianych i laminowanych. Zajmujemy się także montażem schodów drewnianych, tarasów z drewna i kompozytu.

Podłoga i schody drewniane to części domu intensywnie używane narażone na zniszczenie. Jeżeli chcesz przywrócić dawny blask zniszczonej powierzchni, to jest nasze zadanie naprawiamy bardzo zniszczone podłogi. Podstawa to profesjonalne doradztwo i ustalenie państwa oczekiwań . Wybór odpowiednich lakierów, bejc czy olejów jest najistotniejszy.   Stosujemy tylko dwuskładnikowe lakiery firm  wiodących na rynku europejskim i światowym. Istnieje możliwość nadania parkietom nowego wyglądu przez zmianę koloru, wybielanie lub bejcowanie drewna. Usługi wykonujemy kompleksowo z materiału poleconego przez nas lub powierzonego przez klienta.  Posiadamy profesjonalny zestaw maszyn najnowszej generacji, szlifowanie bezpyłowe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Twoi najbardziej niezadowoleni klienci są najlepszym źródłem do nauki.” – Bill Gates, Microsoft

Jestem akapitem. Kliknij tutaj, by dodać własny tekst albo mnie edytować. To proste.

bottom of page