top of page

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Planujesz cyklinowanie lub montaż podłóg, schodów?
Musisz wiedzieć, że nasza firma zrobi to najlepiej...

Zastanawiasz się dlaczego?

Bo zrobimy to:

  • Bezpyłowo

  • Fachowo

  • Solidnie

  • Terminowo

  • Z dbałością o każdy detal

  • A cena? Cenę uzgodnimy z Tobą osobiście.

Pracowaliśmy na to latami, żeby dziś zaoferować Ci usługi renowacji i montażu na najwyższym poziomie. Podejmujemy się zleceń małych, dużych i tych naprawdę skomplikowanych. 

maszyny.png
pilarka.jpg

Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w cyklinowaniu podłóg, parkietów oraz renowacji schodów drewnianych, układaniem parkietu, mozaiki, desek na legarach, paneli drewnianych i laminowanych. Zajmujemy się także montażem schodów drewnianych, tarasów z drewna i kompozytu.

Podłoga i schody drewniane to części domu intensywnie używane narażone na zniszczenie. Jeżeli chcesz przywrócić dawny blask zniszczonej powierzchni, to jest nasze zadanie naprawiamy bardzo zniszczone podłogi. Podstawa to profesjonalne doradztwo i ustalenie państwa oczekiwań . Wybór odpowiednich lakierów, bejc czy olejów jest najistotniejszy.   Stosujemy tylko dwuskładnikowe lakiery firm  wiodących na rynku europejskim i światowym. Istnieje możliwość nadania parkietom nowego wyglądu przez zmianę koloru, wybielanie lub bejcowanie drewna. Usługi wykonujemy kompleksowo z materiału poleconego przez nas lub powierzonego przez klienta.  Posiadamy profesjonalny zestaw maszyn najnowszej generacji, szlifowanie bezpyłowe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Twoi najbardziej niezadowoleni klienci są najlepszym źródłem do nauki.” – Bill Gates, Microsoft

Jestem akapitem. Kliknij tutaj, by dodać własny tekst albo mnie edytować. To proste.

bottom of page